Servis Bölgeleri

Sultangazi Halı Yıkama

sultangazi-hali-yikama Sultangazi Halı Yıkama

Sultangazi halı yıkama merkezi olarak sizlere halı yıkama alanında kaliteli bir halı yıkama hizmeti veren şirketimiz müşteri memnuniyetine dayalı olarak hizmet vermektedir. Halı yıkama işinde sektörde öncü olan şirketimiz bu alandaki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve sistemlerini en ileri teknolojilerle geliştirmektedir. Bu sebeple halı yıkama işlemlerinde halı çeşidine göre farklı yıkama programları uygulayarak sizlere kaliteli bir halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Faklı iplik kaliteleri ve farklı dokuma teknikleri ile dokunmuş onlarca çeşit halıların tamamının aynı programı ile yıkanması mutlaka halıya zarar vereceği ve yıpratacağı için bizler şirket olarak ileri teknoloji desteği ile sizlere farklı halı yıkama metotları ile üstün bir temizlikle beraber halınıza zarar vermeyecek bir yıkama sunmaktayız. Şirketimiz step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi halı yıkama çeşitleri ile sizlere müşteri memnuniyetine dayalı bir halı yıkama hizmeti sunmaktadır. şirketimizle telefonla veya internet üzerinden online olarak irtibat kurabilirsiniz. Ödemelerinizi nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Koltuk yıkama sektöründe de öncü olan ve sektöre yön veren şirketimiz sizlere ev ve iş yerlerinizde hizmet vererek koltuk yıkama işinizde de memnuniyetinizi kazanmaktadır. Sultangazi koltuk yıkama merkezi olarak sizlere kalitemize göre uygun fiyatlardan koltuk yıkama hizmeti veren şirketimiz öncelikle vakumlama işlemi ile koltuk yıkamaya başlamaktadır. Bu işlem sayesinde koltuklarınız tozlarından arındırılır ve ardından yıkama işlemi uygulanır. Yıkama işleminde koltuğunuzun kumaş yapısına göre doğru şampuan seçilir. Kullanılan şampuanlar sağlık yönünden zarar vermeyen, sağlığa uygun şampuanlardır. Yıkama işleminden sonra koltuklarınızda özel bir leke varsa en son bu lekelerin çıkarılması için gereken yapılmakta ve koltuklarınız tertemiz olarak size teslim edilmektedir.

Sultangazi, 2008 yılında Gaziosmanpaşa ilçesine bağlı 14 mahalle ile Eyüp ve Esenler’e bağlı birer mahallenin de katılımı ile kurulmuş, büyüklük olarak İstanbul’un en büyük 19. İlçesidir. Denizden 50 metre kadar yüksek olan Sultangazi Eyüp, Esenler, Gaziosmanpaşa ve Başakşehir arasında kalmış bir ilçedir.

İlçede bulunan Alibey barajı Avrupa yakasının önemli bir bölümünün su ihtiyacını karşılamakla birlikte baraj üzerinde amatör olarak balıkçılık ve su sporları da yapılmaktadır. Baraj etrafını çevreleyen ve koruma altında olan ormanlık alan çevrenin sosyal ihtiyacını karşılamak için dinlenme yeri olarak kullanılmaktadır.

Mimar Sinan tarafından 1554 – 1562 yıllarında inşa edilen ve dünya su mimarisinde başyapıt olarak kabul edilen eser hala daha İstanbul’a su taşımaktadır. Dünyaca tanınan eser 36 metre yüksekliğinde ve 257 metre uzunluktadır. İki katlı olarak yapılan kemerin iki katında da 4’e bölünmüş kanallardan su taşınmaktadır. 2005 yılında kemerin hatırasına 20 TL değerinde 5000 adet Mağlova kemeri hatıra parası basılmıştır.