Servis Bölgeleri

Başakşehir Halı Yıkama

basaksehir-hali-yikama

basaksehir-hali-yikama

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Osmanlı zamanında Azatlık ismi ile anılan ve Osmanlının barut ihtiyacını karşılayan önemli bir yere ve mevkie sahip ilçemizdir. İlçe tarih boyunca önemini yitirmemiş ve ardından çiftlik olarak kullanılmıştır. Daha sonraları parsellenip satışa sunulması ile gün geçtikçe büyüyen ve güzelleşen bir yer halini alan Başakşehir bu gün İstanbul’un en güzide semtlerinden birisi olmayı başarmış ve bunu hak etmiş bir yerdir. Yeni yerleşim alanı olması hasebiyle İstanbul’un birçok yerine nazaran oldukça düzgün ve planlı bir yapılaşmaya sahip olan Başakşehir, yaşam alanları ve sosyal tesisleri ile de güzel vakit geçirilecek ve yaşanılacak bir yer olmuştur.

Şirket olarak Başakşehir halı yıkama merkezi ile tüm Başakşehirlilere en kaliteli halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Halı yıkama işinde uzman olan ekibimizle halılarınıza hak ettiği değeri vererek onları gerçek temizliğe ulaştırmaktayız. Halı yıkama deyip geçmemek gerekir çünkü oldukça önemli ve bir o kadar da meşakkatli bir iştir. Eğer halılarınızı yıkamak için evinizde uğraşıyor, pahalı makineler alarak hijyen sağlamaya çalışıyorsanız paranıza ve zamanınıza yazık ediyorsunuz demektir. Çünkü halılar cinslerine göre farklı yıkama şekli istemektedir. Eğer siz halınız için doğru olan halı yıkama programını belirleyemez ve sağlık açısından da uygun olan doğru şampuanı seçemezseniz görünüşte iyi bir temizlik elde etmiş gibi olursunuz. Çünkü halınızın yüzeyi elbette parlayacaktır. Ancak bu temizlik sahte bir temizlikten öteye geçmeyecektir. Bu sebeple en güzeli yapmanız gereken bu hususta halılarınızı bize teslim etmeniz ve gönül rahatlığı ile aldığınız halılarınızı ilk günkü temizliği gibi rahat bir şekilde kullanmanızdır. Ekibimiz halılarınızı sizden söz verdiği saatte teslim alacak ve yine söz verdiği saatte teslim edecektir. Türkiye’de ilk defa şirketimiz tarafından hayata geçirilen garantili halı yıkama hizmeti ise bu hususta ne kadar iddialı olduğumuzu göstermekteyiz. Antika halılarınız da dâhil her türlü halılarınız şirketimizin güvencesi ve garantisi altında en mükemmel şekilde yıkanarak size teslim edilecektir. İster ev ister iş yerinizdeki tüm halılarınızı şirketimize teslim edebilirsiniz.

Halı yıkama da olduğu gibi yine koltuk yıkama işlemlerinde de Başakşehir koltuk yıkama merkezi hizmetinizdedir. Koltuk yıkama oldukça ciddiyet gerektiren ve gelişi güzel yapılamayacak bir temizlik şeklidir. Bu sebeple koltuğunuzun kumaşına uygun doğru şampuan kullanarak ve koltuğunuzun kumaşını zedelemeden temizlik yapmanız çok önemlidir. Siz de şirketimizin uzman kadrosuna güvenerek koltuklarınızı bize yıkatabilir ve koltuklarınız için endişelenmekten vaz geçebilirsiniz. Çünkü halıda olduğu gibi koltuk yıkama hizmetinde de Türkiye’de tek garantili olarak koltuk yıkama hizmeti veren şirket bizim firmamızdır. Koltuk yıkamada en önemli unsurlardan birisi vakumlama yapılmasıdır. Vakumlama koltuk içindeki tozların tamamen alınmasıdır ki, bunun için mutlaka bizden yardım almalısınız. Aksi takdirde yapacağınız işlemler boşa gidecektir. Bu sebeple gelin siz de işi ehline bırakın ve halı ve koltuklarınızı biz yıkayalım.