Servis Bölgeleri

Örnektepe Halı Yıkama

Örnektepe Halı Yıkama

Örnektepe Halı Yıkama

Örnektepe Halı Yıkama

Firmamız Örnektepe halı yıkama merkezi olarak sizlere halı yıkama alanında kaliteli bir hizmet sunmayı taahhüt etmektedir. Örnektepe halı yıkama fabrikamızda tüm ekipmanlar en ileri teknoloji ile donatılmış olup sizlere halı yıkama konusunda en kaliteli hizmeti sunacaktır. Halı yıkamanın zorluğunu siz de şirketimizle kolay hale getirebilirsiniz. Evinize alacağınız pahalı robotlar ile asla bizim size sunacağımız kalitede bir temizlik yapmanız mümkün olmayacaktır.

Çünkü biz halılarınızın iplik ve dokuma kalitesine göre, çeşitliliğine göre halınızın çok daha hijyenik, çok daha kaliteli bir şekilde temizlenerek aynı zamanda yıpranmasını önlemek için farklı yıkama şekilleri ile halınızı yıkamaktayız. Eğer halı yıkama işleminde yüzde yüz yün bir halı ile yüzde yüz likra bir halıya aynı yıkama işlemini uygulayacak olursanız halının birisine mutlaka zarar verir ve soldurursunuz. Bizler step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi yıkama çeşitleri ile halınızın yıkanması ile birlikte dokusunu da koruma altına almış oluyoruz. Siz de ülkemizde ilk defa şirketimiz tarafından uygulamaya başlanan garantili halı yıkama uygulaması ile halılarınızı güvenle bize yıkatabilirsiniz. Dilerseniz telefonla dilerseniz online olarak bizimle irtibat kurabilir ve ödemelerinizi nakit ya da kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Koltuk yıkama işlerinizde de güvenle tercih edebileceğiniz şirketimiz Örnektepe koltuk yıkama merkezi ile her türlü ev ve iş yeri koltuklarınızı yıkamak için hizmetinizdedir. Koltuk yıkamada deneyimli ve tecrübeli olan ekibimiz sizlere en ileri teknoloji ile hizmet vermektedir. Koltuk yıka hizmeti yerinde yapılmakta olup gelecek olan uzman personelimiz öncelikle size söz verdiği ve sizin en müsait olduğunuz zamanda randevusunu aksatmadan gelmektedir. Koltuk yıkama işleminde öncelikle koltuklarınız ileri teknoloji cihazlarımızla vakumlama işlemine tabi tutulmakta ve böylece tozlarından arındırılmaktadır. Koltuk yıkamada vakumlama yapılmaksızın yapılacak olan yıkama işlemi asla istediğiniz temizliği meydana getirmemektedir. Bu işlemden sonra koltuğunuzun kumaş cinsine göre en doğu ve uygun olan şampuan seçilerek koltuğunuz güzelce yıkanır ve ardından kuruması için bırakılarak size teslim edilir.

 Örnektepe mahallesi, İstanbul Beyoğlu ilçesine ait bir mahalledir. Beyoğlu ilçesinin toplamda 45 mahallesi vardır. Haliç’e ise sadece 9 mahallenin kıyısı bulunmaktadır. Örnektepe mahallesi Haliç’e kıyısı bulunan 9 mahalleden birisidir. Coğrafi konum olarak Örnektepe’nin komşularına baktığımızda; doğusunda, Kağıthane ilçesinin Mehmet Akif Ersoy mahallesi, batısında, Sütlüce, kuzeyinde; Eyüp ilçesinin Emniyettepe mahallesi, güneyinde ise; Halıcıoğlu bulunmaktadır. Ayrıca güneydoğusunda Fetihtepe ve kuzeybatısında da Haliç bulunmaktadır. Beyoğlu’nun daha çok Batı Karadeniz göçmeni ve bir kısmını da Orta Karadeniz ve Doğu Karadeniz göçmenlerinin oluşturduğu, mahalle kültürünün hala daha yaşatıldığı, sıcak ilişkilerin ve mahalle münasebetlerinin en yaşandığı güzel mahallelerden birisidir.